NASZE USŁUGI

Na czym polegają nasze usługi?

Zajmujemy się przede wszystkim wynajmem podnośników koszowych wraz z operatorem oraz drobnymi usługami z wykorzystaniem podnośników koszowych do wysokości roboczej 30m. W swojej ofercie posiadamy nowoczesny park maszynowy na samochodach do 3,5 tony do 7,5 tony. Wszystkie podnośniki koszowe wyposażone są w kosze obrotowe. Nasze usługi oferujemy w najlepszych cenach a dodatkowo dla stałych odbiorców mamy atrakcyjne rabaty. Więcej informacji można uzyskać na stronie z dostępnymi podnośnikami lub telefonicznie.

Główne prace z wykorzystaniem podnośników:

wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem
– usuwanie sopli, nawisów śnieżnych, zagrożeń zimą… (kompleksowa usługa)
– czyszczenie, naprawa rynien i spustów
– montaż i demontaż oraz wymiana bilbordów wielkoformatowych
– prace elektryczne (SEP)
– montaż i konserwacja konstrukcji stalowych
– pielęgnacja zieleni wysokiej
– montaż ocieplenia i instalacji wentylacyjnych
– prace filmowe i fotograficzne
– montaż anten RTV i SAT
– naprawa oświetlenia zewnętrznego
– I wiele innych prac do wysokości 30 metrów

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24 GODZINY NA DOBĘ,
7 DNI W TYGODNIU.

+48 608 865 964

Podnośnik koszowy stanowi integralną… część usług pełnionych na wysokościach. Obecnie urządzenia najczęściej wykorzystywane do prac wykończeniowych przez ekipy specjalistów to podnośnik koszowy wykorzystywany do wielu prac. Zastosowanie takich specjalistycznych maszyn, jak podnośniki koszowe jest bardzo duże. Podnośniki koszowe znajdują zastosowanie w wielu pracach budowlanych, takich jak naprawa i malowanie elewacji, roboty blacharsko-dekarskie, ocieplanie budynków i obiektów przemysłowych lub prace elewacyjne wewnątrz hal. Przydatne są w równym stopniu przy pracach wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, m.in. przy montażu i konserwacji oświetlenia zewnętrznego, montażu instalacji elektrycznych, oraz takich specjalistycznych i nietypowych zadaniach, jak np. wycinka i pielęgnacja drzew, usuwanie zagrożeń czy inspekcja mostów. Co więcej obsługę podnośników koszowych poprawiają takie rozwiązania, jak  komputerowe układy kontroli momentu, reagujące na tendencję do wywrócenia podestu oraz układy kontroli obciążenia, czyli systemy monitorowania pionowych sił i obciążeń działających na platformę roboczą.

Podnośniki koszowe, zwane również podestami ruchomymi, to urządzenia techniczne służące do transportu pionowego pracowników wraz z niezbędnym wyposażeniem w celu wykonywania pracy na wysokości. Podczas wykonywania przez pracownika pracy w wychyleniu istnieje zagrożenie upadkiem z wysokości. Z tego względu prace wykonywane z podnośników są zaliczane do prac szczególnie niebezpiecznych. Upadek pracownika nawet z niedużej wysokości może zakończyć się śmiercią lub trwałym kalectwem. Niniejszy standard bezpieczeństwa pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa pracujących przy tego rodzaju robotach.
zobacz więcej …