CENNIK

Przedstawiamy ceny wynajmu podnośników koszowych

Minimalne zamówienie podnośnika koszowego z operatorem to 3h+dojazd dla podnośnika do 3,5T . 4h+dojazd dla podnośnika 30m oraz 4h+2 dla podnośnika 33m.

We Wrocławiu jest doliczany dojazd w postaci dodatkowej 1 godziny pracy.

Poza terenem administracyjnym miasta dojazd określamy na podstawie stawki za 1km. w obie strony.

Koszt godziny wynajmu z operatorem od 180zł* + VAT!

Do wymienionych cen doliczany zawsze jest podatek VAT 23%.

Dbając o konkurencyjność naszych cen na rynku nie wykorzystujemy stałego cennika na nasze usługi natomiast sporządzamy osobne kalkulacje przystosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Dział kalkulacji przygotuje dla Państwa ofertę cenową oraz terminową propozycję na wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem lub drobnych usług na wysokości. Dlatego w sprawie określenia dokładnej ceny wynajmu podnośników koszowych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub w formie zapytania kierowanego bezpośrednio z naszej strony internetowej , ponieważ każda usługa podlega indywidualnej kalkulacji cenowej. Koszt wynajmu podnośników koszowych rozliczany jest wg stawki godzinowej (każda rozpoczęta godzina) i uzależniony jest przede wszystkim od ilości godzin pracy, stopnia trudności zaleconej pracy oraz odległości od bazy sprzętowej.

+48 608 865 964

Zawsze dbamy o zadowolenie naszego klienta, dlatego wszelkie działania dostosowujemy do indywidualnych wymagań i możliwości klienta. Za wynajem zwyżki mogą Państwo rozliczyć się w dogodny dla siebie sposób, w postaci gotówki do rąk operatora lub przelewu na konto firmy, ponad to wystawiamy także faktury VAT. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych, za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez naszą… firmę usług.

podnośnik koszowy wrocław

24 godziny, 7 dni w tygodniu

Usługi najmu podnośników świadczymy 24g godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

podnośnik koszowy wrocław

Atrakcyjne ceny
oraz rabaty

Mamy bardzo atrakcyjne ceny,a dla stałych klientów dodatkowe rabaty

podnośnik koszowy wrocław

Wysokość do 33 metrów
nad ziemią

Nasze podnośniki koszowe mogą pracować do wysokości roboczej 33 metrów.