Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe wynajem we Wrocławiu.

ROMART

 

    Podczas realizacji różnych robót wysokościowych, niezbędny jest odpowiedni sprzęt dający możliwość dostania się do danego miejsca. Nie zawsze można tego dokonać korzystając z konwencjonalnych narzędzi, jak drabina czy rusztowanie. Często niezbędne jest wykorzystanie podnośnika koszowego.

Usługi podnośnikiem koszowym we Wrocławiu najczęściej wykorzystywane są przy wycince drzew, podcinaniu gałęzi, w pracach dekarskich, myciu okien i elewacji oraz czyszczeniu rynien. Sezonowo podnośniki koszowe wykorzystywane są do odśnieżania dachów, usuwania sopli z lodu oraz montażu ozdób choinkowych. Z tego rodzaju usług korzystają również firmy reklamowe do montażu bilbordów i wykonywania filmów i zdjęć promocyjnych na wysokościach. Ponadto z podnośnika koszowego można skorzystać w przypadku pojawienia się potrzeby montażu oraz konserwacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych a także montażu anten telewizyjnych. Ze względu na tak urozmaicone zastosowanie wynajem podnośników koszowych cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

ROMART – Wynajem podnośnika koszowego z operatorem.

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego na terenie Wrocławia i okolic Dolnego Śląska. Dysponujemy nowoczesnymi podnośnikami koszowym o zasięgu nawet do 33 metrów wysokości roboczej oraz 21,2 metra wysięgu bocznego: