OPIS FIRMY

Wynajmujemy podnośniki koszowe głównie na terenie
Wrocławia i okolic Dolnego Śląska.

Firma ROMART jest prywatną… firmą… świadczącą… usługi wynajmu podnośników koszowych najczęściej na terenie Wrocławia i okolic Dolnego Śląska wraz z operatorem do wysokości roboczej 30 metrów. Realizując zlecenia wykorzystujemy najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie podnośniki koszowe.

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usług, sprawnym przebiegu działań, doświadczeniu operatorów i podmiotowym podejściu do każdego klienta, zapraszamy do wynajmu naszych podnośników koszowych. Wynajmując podnośnik w naszej firmie macie Państwo pewność, że podejmujecie dobrą decyzję.

Świadczymy usługi nie tylko we Wrocławiu, ale również w okolicach Dolnego Śląska. W zasadzie nasze podnośniki mogą dojechać w każde miejsce Polski. Wszystko zależy od indywidualnych życzeń Klienta.  Usługi wynajmu podnośników koszowych świadczymy 24h na dobę. Wszelkie zlecenia realizujemy fachowo, rzetelnie i terminowo. Stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Zrozumiała obsługa wszystkich funkcji pozwala zaoszczędzić czas pracy i stwarza optymalne warunki bezpieczeństwa.


Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę 200 000 zł.

firma